reklama

Kupić czy wynająć pojazdy dostawcze do nowej firmy transportowej?
Rozkręcenie firmy transportowej z jednej strony daje powody do zadowolenia, ponieważ można pracować na swój sukces. Jednak z drugiej wiąże się z podejmowaniem wielu trudnych decyzji, w tym również z tym, czy zdecydować się zakup pojazdów dostawczych, czy też na ich wynajem. Co wyjdzie nam na korzyść? Nasz tekst może pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

bus
 bus

Zakup aut dostawczych do nowej firmy transportowej

 

Zakup pojazdów dostawczych to pewność, że będą tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. To my będziemy mieli nad nimi pełną kontrolę i będziemy mogli z nich korzystać tyle, ile będziemy chcieli. Wiadomo, że w tym przypadku trzeba spodziewać się o wiele wyższych kosztów niż za wynajem aut dostawnych Warszawa, zwłaszcza jeśli myślimy o zakupie kilku pojazdów. Oczywiście można pomyśleć o zakupie na kredyt, ale banki też podchodzą z rezerwą do firm, które wchodzą na rynek.

 

Dlatego mogą wymagać od nas zabezpieczenia w postaci prywatnych nieruchomości, czy środków. To dość spore ryzyko, zwłaszcza że sami nie wiemy, jak będzie nam się wiodło na rynku. Do tego dochodzą też wszystkie koszty związane z wykupieniem ubezpieczenia, czy z utrzymaniem pojazdów.

 

Dla nowej firmy transportowej, która dopiero wchodzi na rynek i zdobywa klientów, może to być nie lada wyzwanie, więc warto dobrze się zastanowić, czy faktycznie zakup aut dostawczych to najlepsze rozwiązanie.

 

Wynajem aut dostawczych do firmy transportowej

 

Wynajem samochodów dostawczych zapewnia nam szansę na pozyskanie potrzebnych pojazdów i to na bardzo dogodnych warunkach. Można się o tym przekonać, gdy postawimy na ofertę najlepszej wypożyczalni, ponieważ to właśnie ona stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających.

 

Dlatego zawsze oferuje nam wynajem aut dostawnych Warszawa na elastycznych warunkach i w konkurencyjnych stawkach. Dzięki temu sami możemy zdecydować, z jakich dokładnie pojazdów będziemy korzystali i jak długo. Nie sposób pominąć również tego, że nawet wynajem kilku pojazdów nie będzie stanowił dla nas żadnego wyzwania finansowego, co jest bardzo ważne dla firmy, która dopiero wchodzi na rynek i nie dysponuje zbyt dużym budżetem.

 

Auta dostawcze dla firmy transportowej – kupić, czy wynająć?

 

Ostateczna decyzja należy do każdego z nas, ale podejmując ją, warto mieć na uwadze swoje finanse, jak również to, które rozwiązanie wyjdzie nam na korzyść. Wiadomo, że kupując samochody dostawcze, będziemy mogli z nich korzystać do woli i nie będziemy ponosić z tego tytułu opłat.

 

Jednak dla początkującego przedsiębiorcy sam zakup kilku pojazdów dostawczych może stanowić spore obciążenie finansowe, a co dopiero ich utrzymanie. Dlatego w wielu przypadkach lepiej postawić na wynajem, a o zakupie pomyśleć, gdy firma zacznie na siebie zarabiać, zwłaszcza że najlepsze wypożyczalnie zapewniają nam dostęp do aut dostawczych w bardzo atrakcyjnych stawkach.