reklama

Odpocznij i schudnij – czyli urlop z dietą redukcyjną w tle
Dieta redukcyjna to inaczej dieta mająca na celu redukcję tkanki tłuszczowej. Bez względu na to, czy do zrzucenia jest kilka nadmiarowych kilogramów, czy może kilkanaście dieta odchudzająca jest sporym wyzwaniem. Nie każdemu łatwo jest wytrwać w postanowieniu i trzymać się założonego planu. Szczególnie w przypadku osób, które nie mają określonego planu działania trudniej może być stale dążyć do wyznaczonego celu. O wiele łatwiej jest, gdy ma się kogoś, kto czuwa lub pomaga w prowadzeniu przez cały proces odchudzania.

sdrautoroleg
 sdrautoroleg

Do kogo zgłosić się, żeby skutecznie schudnąć?

Jeśli masz problem z nadwagą, chcesz pozbyć się nadmiarowych kilogramów, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać… Albo próbowałaś lub próbowałeś już różnych modnych diet, a ciągle kończyło się to niepowodzeniem, efektem jojo – to znak, że musisz zgłosić się do osoby, która się na tym zna i która pomoże Ci osiągnąć cel. Taką osobą może być dietetyk lub trener personalny. Jest to osoba kompetentna do tego, żeby ułożyć skuteczny plan żywieniowy czy treningowy. Indywidualna konsultacja pomoże w dobraniu odpowiedniej diety czy odpowiedniego treningu dostosowanego do Twoich możliwości. Warto również pamiętać o wizycie u lekarza i badaniach krwi, które mogą czasem pomóc w ustaleniu tego, jaki jest Twój stan zdrowia i czy może to wpływać na to, że łatwo przybierasz na wadze. 

Siarczkowa dieta redukcyjna – urlop i dieta w jednym

A co, gdyby połączyć urlop w SPA z odchudzaniem, treningiem i konsultacją lekarską? Brzmi świetnie. Taką możliwość ma w ofercie Hotel Bristol Art & Medical SPA. Siarczkowa dieta redukcyjna została opracowana przez specjalny zespół badający wpływ wody siarczkowej na efekty odchudzania. Poza samym efektem końcowym redukcji tkanki tłuszczowej można także poprawić stan włosów i paznokci. Poza tym również wyniki przeprowadzonych badań udowodniły poprawę ogólnego samopoczucia, w tym jakości snu. A także korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Odnotowano między innymi obniżenie glukozy we krwi, regulację gospodarki hormonalnej i kilka innych kluczowych dla zdrowia pozytywnych zmian.

Czym jest siarczkowa dieta redukcyjna i na czym polega?

Siarczkowa dieta redukcyjna to specjalnie stworzony program dla osób chcących popracować nad swoją sylwetką. Program ten obejmuje konsultacje lekarskie, dietetyczne i treningi prowadzone pod okiem trenera. Żeby do niego przystąpić, należy dokonać rezerwacji miejsca w hotelu, ponieważ oferta łączy jednocześnie dietę i wczasy. Do wyboru jest urlop siedmiodniowy lub dziesięciodniowy. Wszystko odbywa się indywidualnie, od konsultacji z lekarzem, po ustalenie jadłospisu, czy aktywności fizycznej. Więcej informacji znajduje się na stronie https://bristolbusko.pl/. Warto zapoznać się z ofertą, która umożliwia jednocześnie odpoczynek i dietę. To świetne połączenie, którego dopełnieniem jest kontynuacja kuracji w domu.

Kto może skorzystać z diety redukcyjnej?

Siarczkowa dieta redukcyjna dedykowana jest osobom, które chcą zadbać o siebie i swoje zdrowie. Ale może to być też doskonały pomysł na wyjazd z bliską osobą, z mamą, przyjaciółką lub we dwoje. To również dobry pomysł na zrobienie komuś niespodzianki.

Odpoczynek, a zarazem dieta połączona z aktywnością jest możliwy. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej formy urlopu. Może to być nie tylko ciekawa, nowa przygoda, ale też korzystne skutki dla organizmu. To dobry moment, żeby zadbać o siebie i o swoje zdrowie. Ale też fajny sposób na spędzenie czasu we dwoje lub nawet w gronie znajomych. Być może taki wyjazd stanie się również motywacją do tego, żeby nie poddawać się w walce ze zbędnymi kilogramami.