reklama

Sprawić wyjątkowy prezent bliskiej kobiecie
Urodziny to jedna z okazji, które ludzie celebrują wyjątkowo chętnie. W gronie przyjaciół, rodziny i bliskich oddają się szampańskiej zabawie i podziwiają prezenty, które otrzymują w dniu swojego święta. Co podarować wyjątkowej kobiecie na specjalne, okrągłe urodziny? Oto kilka interesujących pomysłów!

Prezent
 Prezent

Spełnić marzenie przy pomocy podarunku, który na długo zapadnie w pamięć

Przygotowując niespodziankę dla kogoś dobrze znanego, należy wykorzystać wiedzę na temat jego zainteresowań, planów i pragnień. To niezwykle cenne informacje, które można spożytkować w słusznym celu! Miłośniczki adrenaliny, które uwielbiają być zaskakiwane będą zachwycone, gdy jako prezent na 30 urodziny otrzymają bon uprawniający do skoku ze spadochronem, lotu paralotnią, czy helikopterem. Dobrze będzie zadbać o to, by całe przedsięwzięcie zostało stosownie udokumentowane, a następnie wywołać zdjęcia, umieścić je w ozdobnym albumie i wręczyć solenizantce. Wszelkie prezenty nawiązujące do hobby stanowią strzał w dziesiątkę. Bilet na koncert ulubionego artysty, kurs gotowania albo warsztaty taneczne, a może kilkudniowa wycieczka, która pozwoli zwiedzić przyjaciółce lub siostrze miejsca, w których zawsze chciała się znaleźć? Możliwości jest naprawdę wiele, a każda z nich sprawi, że trzydzieste urodziny na zawsze zapiszą się w pamięci! Trzeba jednak podkreślić, że taki zakup musi zostać dokładnie przemyślany. Jeśli wiąże się z dużym wydatkiem, można spróbować porozumieć się z innymi bliskimi i ufundować go wspólnie, rozkładając koszty i czyniąc je tym samym mniej obciążającymi dla domowego budżetu. Lepiej unikać również prezentów, które mogą stać się źródłem nieporozumień. Przykładowo, karnet na siłownię może zostać odebrany jako sugestia mówiąca o tym, że ta, która go dostała, powinna bardziej zadbać o swoją sylwetkę, a nie każdy jest w stanie podejść do takich kwestii z dystansem.

Sprawdzona klasyka? Dlaczego nie!

Nikt nie mówi, że prezent na 30 urodziny nie może wpisywać się w ponadczasową klasykę. Kluczowe jednak jest to, by dodać coś od siebie tak, aby standardowy podarunek stał się wyjątkowy dla tej, w której rękach się znajdzie. Znakomity przykład to biżuteria. Naszyjnik z zawieszką w kształcie serca, czterolistnej koniczyny lub koła zyska, gdy zostanie ozdobiony wygrawerowanym imieniem, inicjałami, bądź znaczącą dla solenizantki datą. Taki dodatek nie tylko będzie pięknie się prezentował, ale także będzie miał sentymentalny charakter. Równie dobrze sprawdzi się bransoletka i pierścionek. Gdy wybór padnie na książkę, dobrze będzie zadać sobie nieco trudu i postarać się o zdobycie autografu jej autora. Trudne do zrealizowania? To nic! Wtedy pozostaje samodzielne stworzenie zabawnego, a zarazem nieco wzruszającego wpisu. Znakomitym podarunkiem będzie także kalendarz urozmaicony dobrymi radami zebranymi od przyjaciół i optymistycznymi sformułowaniami na poszczególne dni. Więcej inspiracji można znaleźć odwiedzając stronę internetową https://inspiracjeferrero.pl/nasze-inspiracje/prezent-30-urodziny.